mojeimage.cz

Protivní sprostý holky


protivní sprostý holky

Protivné špinavé holky Šestnáctiletou Cady Heronovou čeká velký den. Poprvé jde do školy. Dosud ji učili jen rodiče, s nimiž žila na africké savaně. Během několika minut po příchodu dostane od žáka ránu do hlavy učebnicí přírodopisu a stane se "dívkou, která dostala ránu do hlavy učebnicí přírodopisu".

.

Protivný sprostý holky (2004) Recenze, Hodnocení, Zajímavosti, Videa, Galerie, Data vydání, Diskuze, Filmografie a další

.

Mean Girls je americká komedie z roku 2004, kterou režíroval Mark Waters a napsala Tina Fey. Film byl natočen podle románu Queen Bees.

.

Navštivte komunitu Mean Girls a zapojte se do diskuse. Prohlédněte si uživatelské recenze, hodnocení a zajímavosti, podívejte se na trailery a prohlédněte si fotografie. Prohlédněte si informace o obsazení a štábu. Přečtěte si recenze, zajímavosti a další informace.

.

V této zábavné komedii pro všechny hraje Lindsay Lohan (Freaky Friday) šestnáctiletou dívku, kterou její rodiče zoologové učili doma v Africe a bez okolků ji vyhodili na americkou střední školu, kde se schází včelí královna (Rachel McAdams, The Notebook), bohaté děti (Lacey Chabert ze seriálu Pařba v pěti), sportovci, podivínka a divná holka (Lizzy Caplan z Cloverfieldu). Ve filmu se objeví i Tina Fey v roli učitelky a Amy Poehler (Baby Mama) jako Cadyina matka.

.

Seznamte se s Cady Heronovou. Je na škole nová a nic z toho není její vina. 2:05:54 3 370 819 84 komentářů doporučit 1 sdílet tweet email uložit Vložit

.

Cady Heronová je na své nové škole oblíbenou dívčí skupinou The Plastics, dokud neudělá tu chybu, že se zamiluje do Aarona Samuelse, bývalého přítele Reginy Georgeové, která patří mezi nejlepší Plastiky.

.

pica od semene

holky z nasi školky

tři holky jeden kluk

sex chat zoo

maminka seznamka

william a kate seznameni

flirt forum

romka sex brno

perfektní rande film

jako kurva

TOPlist
Bing Google